7R

O nas

Firmy 7R i InSite Real Estate połączyły swoje doświadczenie deweloperskie i kompetencje najlepszych specjalistów w branzy, aby stworzyć 7R InSite – kompleksowe rozwiązanie w zakresie projektowania i budowy obiektów magazynowych typu Build-to-Suit dedykowanych dla branży logistycznej oraz przemysłowej na terenie całej Polski.

7R S.A. to firma deweloperska specjalizująca się w budowie wysokiej jakości nowoczesnych obiektów magazynowych. Firma 7R posiada biura w Krakowie, Warszawie i Gdańsku, dzięki czemu ponad 50-osobowy zespół pracowników może efektywnie i sprawnie realizować inwestycje dla klientów z całej Polski. W pełni zintegrowany zespół deweloperski, w tym własny dział projektowy, pozwala firmie w szybki sposób sprostać indywidualnym wymaganiom klienta i dostarczać spersonalizowane rozwiązania.

Od momentu powstania w 2007 roku firma 7R dostarczyła 400 000 metrów kwadratowych przestrzeni magazynowej w kluczowych lokalizacjach w całej Polsce, a kolejne 600 000 znajduje się w budowie.

Zlokalizowana w Chicago i Londynie firma InSite Real Estate, LLC jest deweloperem, inwestorem i podmiotem obsługującym nieruchomości komercyjne. Firma InSite specjalizuje sie w inwestycjach realizowanych w ramach programu Build-to-Suit dla klientów z branży przemysłowej i logistycznej oraz posiada  bogate doświadczenie w zakresie obiektów magazynowych, dystrybucyjnych, montażowych i produkcyjnych oraz chłodni
i mrożni. Do tej pory firma InSite zrealizowała ponad 500 projektów o łącznej powierzchni ponad 2 milionów metrów kwadratowych dla ponad 50 klientów.

 

Platforma 7R InSite

Wyjątkowa synergia lokalnej wiedzy i doświadczenia, specjalistycznych kompetencji, międzynarodowego zasięgu, możliwości finansowych firm 7R i InSite zapewnia skuteczną i transparentną realizację celów biznesowych projektu oraz gwarantuje spełnienie oczekiwań klientów.

Doświadczony zespół

Połączone kompetencje zespołu 7R InSite składającego się z ponad 130 doświadczonych specjalistów
z branży, którzy kompleksowo realizują kluczowe etapy procesu inwestycyjnego: wyszukiwanie i pozyskiwanie lokalizacji pod budowę,
projektowanie, dzierżawa, zarządzanie projektem i budowa, obsługa prawna, finansowa oraz usługi zarządzania nieruchomościami.
Platforma opiera się na 40-letnim doświadczeniu deweloperskim, którym łącznie mogą pochwalić się obie firmy, oraz ponad 500
zrealizowanych projektach co gwarantuje sukces inwestycji.

Korzyści dla klienta

Platforma Build-to-Suit 7R InSite pozwala osiagnąć wymierne korzysci operacyjne i ekonomiczne, które wpływają pozytywnie na bilans i wynik finansowy naszych klientów.

Wybór dogodnej lokalizacji

zespół 7R InSite identyfikuje i ocenia wszystkie rynkowe
oraz pozarynkowe tereny pod inwestycje, aby znaleźć
taką lokalizacje, która najlepiej spełnia potrzeby klienta
na danym rynku docelowym.

Nizszy koszt projektu

zespół projektowy 7R InSite stosuje najefektywniejsze
metody zarządzania projektem i budowa w celu realizacji
każdej inwestycji zgodnie ze specyfikacja klienta przy
najniższym koszcie projektu.

Transaction Certainty

jako firmy z prywatnym kapitałem 7R InSite zapewnia
finansowanie projektu z własnych środków i nie wymaga
zaangażowania kapitału obcego. Klienci kontaktują się
bezpośrednio z osobami decyzyjnymi, co sprawia, ze
transakcja jest realizowana w sposób szybki, pewny
i elastyczny.

Pewność transakcji

Clear documentation of each line item of project to project counterparties.

Maximum Client Real Estate Workforce Efficiency

The efficiency of the client’s real estate workforce is maximized, increasing project output and reducing cost per project.

AKTUALNOŚCI

28 IX 2018

Download the 7R InSite brochure!

Learn more about 7R InSite's  solution for the delivery of build-to-suit facilities for logistics and industrial occupiers across Poland. Check 7R InSite brochure here!< ...

More

KONTAKT

7R SA

ul. Ludwinowska 7

30-331 Kraków

 

Tel: 12 427 30 64

Fax: 12 427 34 03

InSite

ul. Ulica

00-000 Miasto

 

Tel: 10 100 20 30

Fax: 10 100 20 31

KLIENCI